Трговија на големо Цена Cowhide Цвет Кожа Жените Појас Мода Гроздобер Втиснување Појаси за Жените Рака Девојка Cintos 8 бои

Трговија на големо Цена Cowhide Цвет Кожа Жените Појас Мода Гроздобер Втиснување Појаси за Жените Рака Девојка

DEN 356.00
DEN 684.96
 

Тековен
Количина на стоки


1. Материјал : Висок Квалитет Крава Сплит Кожа (Вистинска кожа)
2. Пакување : opp вреќа и меур торба
3. Товарни : бесплатен превозот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или epacket(поголемиот дел од земја)
4. Појас големина(Должина) : 90cm - 95cm - 100cm -105cm -110cm -115cm
5. Ширина : 2.7 cm
6. Тока димензии : должина.45 cm ширина : 4.2 cm
7. Бои : Црна / Црвена / портокал / Brown / Кафе / Сино / Зелено / Беж
8. Брза испорака
9. Погоден за секоја прилика
10. Исклучителен дизајн
топло совети :
1. Ако имате повеќе прашања,само се чувствуваат слободни да контакт со нас ве молиме секое време,ви благодариме на соработката !!!
2. Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, објекти и
фотографии можеби и некои разлики! Ве молиме вид преовладува.
3. Поради прирачник за мерење,Имаат 1-2cm Грешка,ако Умот, ве молиме
не се купи.

Други карактеристики

Појас Должина:
90cm, 95cm, 100cm, 105cm, 110cm, 115cm, 120cm
Тип На Објект:
Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Појаси Материјал:
Сплит Кожа,Cowskin
Тока Должина:
5cm
Појас Ширина:
2.8 cm
Број На Модел На:
Појас
Тока Ширина:
4cm
Објектот:
Vintag жените појас
Материјал:
Крава splie кожа
Стил:
Моден Бизнис Ретро Повик За Рака
боја:
црна,кафе,кафена,зелена,сина,црвена,портокалова,црвена

Најдобри понуди