Благородна Жените Накит БАКНЕЖ МЕ Нова Мода Двоен Слој Создадени Симулирани Бисери Ѓердан Ѓердан Фабрика трговија на Големо

Благородна Жените Накит БАКНЕЖ МЕ Нова Мода Двоен Слој Создадени Симулирани Бисери Ѓердан Ѓердан Фабрика трговија

DEN 417.00
DEN 463.68
 

Тековен
Количина на стоки

Или можете да ни кажете како да го промените тоа.
4 Испраќање на потврди примерок за вас, да зборува за време на испорака.
2 се Зборува за цена и рок на плаќање.
4 Нашата компанија се наоѓа во Qingdao, во Кина.
2 Ние имаме сопствено производство фабриката , Ние може да се строго контрола на квалитетот на производот, и цена,па ние можеме да снабдување на накит во пониска цена.
5 Ако цел потврди, ние може да заврши со цел на време.
Како да се цел?
1 Испрати нашето производство БР. Ќе добие нов дизајн на својата и во иднина.
5 Во последните ние ќе пак ги како што сакате.
Ако ние се дојде на ред од вас, 10days пред да се заврши оваа цел, ние ќе ја пратите пратката примерок за вас. за нас ,како X001, кажете ни како да го промените тоа, или можете да ти пратам примерок за нас.
Производство :
Благородна Жените Накит 2015 Нова Мода Двоен Слој Создадени Симулирани Бисери Ѓердан Ѓердан Фабрика Трговија На Големо
Должина :
50cm
Тежина :
86g
Место на Потекло :
Qingdao
Повод :
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Свадба
Ние можеме да снабдување многу видови на накит : ѓердан, обетки, белегзија, hairpin, прстен, и така натаму
Материјал :
1 Бакар, челик, и други легури е во ред
2 позлата и материјал може да се направи со Олово и никел и кадмиум слободни
Испорака&Плаќање
1 цел ќе бидат испратени на пат, и испрати како цел потребни
2 Ние треба 20-30 дена за да се заврши продукции
3 Брод и воздухот се во РЕД
4 Плаќање : T/T
5 Цена мандат : ФОБ Qingdao
Постојат 5 причини за да го изберете нас : Ние сме биле во оваа линија за многу години, па ние може да го направи подобро од другите во иста цена. Тоа е за 10 минути за да Лиу Тинг аеродром.
2 Текот на цел : ние ќе испратиме потврди примерок и испорака примерок за вас.
5 Испраќање на нарачката за нас.
3 ве Молиме да ја плати однапред депозит откако ќе поставите ред со нас.
Во процесот на производство :
1 Нашата компанија има голем број на самото место инвентар, ако вашата цел количество во нашата инвентар количина , ние можеме да брод веднаш по уплатата Ако нашите инвентар не Можат да ги задоволат вашите цел количина, Можете да го нарачате до нас.

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Pendant Големина:
2cm
Пол:
Жените
Бисер Форма:
Совршено Круг
Бренд Име:
kissme
Број На Модел На:
xl01501
Производство име :
До 2015 Нова Мода Двоен Слој Создадени Симулирани Бисери Ѓердан Ѓердан
боја:
Бела
Материјали:
Цинк, Алуминиум,Стакло,Смола
Тежина:
86G
Место на Потекло:
Qingdao
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба
Пол:
Децата Мажите Унисекс Жените
Клучни зборови:
жените накит
is_customized:
Yes
Должина:
50cm

Најдобри понуди