FMB22-22-C58 FMB школка мелница носителот продолжување лице мелење машина продолжување на носителот

FMB22-22-C58 FMB школка мелница носителот продолжување лице мелење машина продолжување на носителот

DEN 2636.16
 

Тековен
Количина на стоки

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL,EMS, FEDEX или други изразат и да плаќаат за превозот цена. И овие продолжува да расте. Нашите продавач добиете повратни информации за нашите најнови алатки од крајните корисници. Имаме напредно производство CNC машини и технологија од Германија, со користење на највисок квалитет на материјали за производство на добри и квалитетни производи.

Други карактеристики

Примена:
Мелење Машина
Бренд Име:
Територијата на поранешна југославија
Број На Модел На:
FMB22-22-C58

Најдобри понуди