ОДГОВАРА BEUTZ BFM1013 Електромагнетниот 0419 9903 04199903 ( 24V )

ОДГОВАРА BEUTZ BFM1013 Електромагнетниот 0419 9903 04199903 ( 24V )

DEN 2880.00
 

Тековен
Количина на стоки


BEUTZ BFM1013 Електромагнетниот 0419 9903 04199903
Напон : 12 V ОЕМ Бр.
Дел Број 0419 9902
Уп. Нема.
Употреба : BEUTZ BFM1013
Напон : 24 V ОЕМ Бр.
Дел Број 0419 9903
Уп. Нема.
Употреба : BEUTZ BFM1013
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ.Врвен квалитет со конкурентна цена
Пакување :
Neutal пакување и прифаќање на клиентот посебно пакување и побарувачката.
За Испорака :
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни
2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето.
3.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
4.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
Плаќање
Ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на T/T и Western Union.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите
проблем.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
INPOST
Број На Модел На:
0419 9903
Квалитет На Гаранција:
12 месеци
Сертификати:
ISO/TS16949
Услуга:
OEM/Замена
Deutz Дел Број:
0419 9903
Осветленост Дел Број:
04199903
Напон:
24V
Примена:
ОДГОВАРА BEUTZ BFM1013

Најдобри понуди