10PCS 6mm мотор тело работа обтекател завртки screwse За Ducati Перформанси M1100 С ЕВО MONSTER yamaha xt660 tdm 850 т-max530

10PCS 6mm мотор тело работа обтекател завртки screwse За Ducati Перформанси M1100 С ЕВО MONSTER yamaha xt660

DEN 384.00
DEN 404.16
 

Тековен
Количина на стоки


Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Алуминиум
Завршна Површина : Рек Позлата
Боја : Портокалова, Сина, Зелена, Црвена, Сребрена, Црна,Злато
Завртки се направени од високо квалитетен алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.
Погодни За :
Универзална одговара за Сите мото велосипед
Пакетот вклучува :
10 КОМПЈУТЕРИ 6 MM*20 MM Завртка Болт

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Специјални Функции:
Мотоцикл Монтажа Завртки
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
LANQIAN
Година:
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Материјал Тип:
Алуминиум
Име На Модел:
FB-002
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Висина:
0.6cm
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Должина:
2cm
Is_customized:
Yes
боја:
сино/црна/црвена/сребрена/gold/портокал/зелен
Функција:
мото додатоци обичај обтекател завртка болт
Fitment:
универзален мотор
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Големина:
20MM

Најдобри понуди