HSP 02074 РК Автомобил 1/10 Волан Поставите Дното Заеднички Замена на Резервни Делови

HSP 02074 РК Автомобил 1/10 Волан Поставите Дното Заеднички Замена на Резервни Делови

DEN 91.00
DEN 95.52
 

Тековен
Количина на стоки

Карактеристики :
100% Сосема Нов
Дел No : 02074
Дел Име : Управување Поставите Дното Заеднички
Количина : Како Слика.
Ве молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика

Други карактеристики

Бренд Име:
JYDCET
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
02074
Технички параметри:
KV1100
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Управниот Поставите Дното Заеднички
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Управниот Поставите Дното Заеднички

Најдобри понуди