Бесплатен Превозот Гумени 1.5 м Гумени Браник Топка за Човекови Knocker Меур Фудбалски Топки Кол 5ft

Бесплатен Превозот Гумени 1.5 м Гумени Браник Топка за Човекови Knocker Меур Фудбалски Топки Кол 5ft

DEN 7706.00
DEN 8112.00
 

Тековен
Количина на стоки

Стандард на превозот превозникот е DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,тоа ќе трае 5-7 buiness дена да испорача.
Она земји ќе брод вашата производи ?
О : за целиот свет.
Како да се платат?
А : во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Mastercard,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.5 м Гумени Браник Топка за Човекови Knocker Меур Фудбалски Топки Кол 5ft Добредојдовте на нашата продавница.Повеќе детали,ве молиме contack нас за да ви помогнеме.Треба да се игра назад на рака,го држете се справи.Ве молиме confire ќе се стави на точни и comlete превозот адреса .Децата треба да имаат родителска грижа при играње.Ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава ако имате било какви сомнежи.
Јасно меур фудбал
Црвена точка и blue dot
Црвено јасно и јасно сино
Половина црвено, а половина сина
Различни големина
Што е со големина?
A : Овој производ е 1.Забрането е да се носат копчиња,мобилен телефон,glassde и додатоци да се игра остар.Ве молиме притиснете на"UP" prompt на производот да се користи ,не се јават на употреба.
Што гарантира постојат?
A : 1 години гаранција за Квалитет за да се избегне вашиот по-saleservice ризик и бесплатна поправка за полнење.
Бесплатен Превозот Гумени 1.Вие сте resposible за дополнителна наплата, ако пакет вратени бидејќи од грижите адреса.
Увозни давачки,даноци и давачки?
А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест.Царински давачки или даноци на купувачот resposibility за сите огласи.

Други карактеристики

Пол:
Унисекс
Тип:
zorb топка
Број На Модел На:
браник фудбал-101
Дијаметар:
1.5 м
Карактеристики:
Гумени
Предупредување:
Не допирајте остри работи
Пластични Тип:
ПВЦ
Бар-кодот:
No
Бренд Име:
HIBADOU
Возраст Опсег:
Grownups
сертификација:
CE
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
0.8 mm дебелина ПВЦ
Тежина:
12KG
Додатоци:
Поправка На Комплет
Inflating време:
Помалку од 2 минути
MOQ:
1 Парче
испорака:
од express

Најдобри понуди