ISUN 2 парчиња/многу 0 циклус Оригинален Квалитет 8827mAh Li-ion Внатрешни Замена на Батеријата за ipad 5 Air1 A1484 A1474 1475 батеријата

ISUN 2 парчиња/многу 0 циклус Оригинален Квалитет 8827mAh Li-ion Внатрешни Замена на Батеријата за ipad 5 Air1

DEN 1776.00
 

Тековен
Количина на стоки

Висок квалитет на замена на батеријата
2. Добие екстра енергија од батеријата За ipad 3,ipad 4,ipad воздухот,ipad mini 3 и ipad mini 4 батеријата
3. За руските Купувачи , ве Молиме понуда на примачот Име и презиме : (Given Name); татково Име; Семејното Име. Нашите батеријата е испратен надвор со малку или без моќ, па ве молиме да ја полните тоа за околу 4 - 6 часа пред користење
Спецификации
1. Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата. Батерија тип : Литиум Јонска
2. Ако по 60 дена никогаш не примате стока може да побара целосна наплата и ние ќе ви вратат откако ќе checkt тој превозот статус и comfirm наплата 6.12)" (L x W x H)
3.(ние ќе го испрати на предмети во рамките 2-5 работни дена(не празник сезони) по уплатата се потврди со платформа) 2.Пакување : ЈП торба +Хартија кутија или Прилагодено пакување
Плаќања Услови и Повратни информации
1. Сите батерии биле тестирани пред пратката
6. Ако објектот не се доставени по пат заврши во рок од 45 дена, ние ќе се 100% наплата на вашата исплата.Испорака Датум : Ние ќе брод на стоките во рамките на 3-7days,по потврдувањето клиенти'payment,ако се купи под 20 парчиња ,ние ќе го избере E пакет и треба 25-30 дена на превозот. Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 30 дена, pls ни е-мејл пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, 5.Капацитет : 25 Whr
5.65 мл / 217g
Пакетот вклучува
2 парчиња Батеријата за ipad 5 Air1 A1484 A1474 1475
Замена За Дел Број
ipad 5 Air1 A1484 A1474 1475
Вниманието 1. : ipad 5 Air1 A1484 A1474 1475
6. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, бидејќи ние секогаш се обидуваме се потрудиме да им служи на нашите клиенти,ние ќе ви ги задоволи решение
Пакување и Испорака
1. Најдобра замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговор
4.Позитивни повратни информации од клиентите :
Фабрика
Производство на батеријата над 10 години experiece со CE ,FCC,ROHS,MSDS,УЛ и PSE certifciates
Гаранција
Дефект Го Оценувате :
Гаранција : ако батеријата се Не-човечки оштетени и ние ќе се врати нова батерија во рок од 12 месеци ,нашите инженери ќе ги провери проблеми заедно и квалитетот на нашата култура ,pls ги споделите со вашите било какви идеи
Превозот за проверка
.

Други карактеристики

Квалитетот сертификација:
ПАРЛАМЕНТАРЦИ,CE
Оригинал или Не:
оригиналниот
Компатибилен Бренд:
apple
Бренд Име:
LIANG MI
Капацитетот на батеријата(mAh):
Над 5000mAh
Број На Модел На:
за ipad 5

Најдобри понуди