2017 Жените Зима Мода Лабава Прекумерно Големи Вистински Raccoon Маскирани & Поставата Грб Јакни Дами Божиќ Фармерки Outwear Parkas

2017 Жените Зима Мода Лабава Прекумерно Големи Вистински Raccoon Маскирани & Поставата Грб Јакни Дами Божиќ

DEN 20448.00
DEN 28799.52
 

Тековен
Количина на стоки


Materail : 100% памук
Лагер : Вистински Raccoon крзно (добар квалитет)
Голем вистински raccoon крзно јака
Стил : мода
Боја на располагање : 2 бои
Големина на располагање : S,M,L,XL
ВРЕДНОСТИ ве Молиме изберете големина внимателно ,Ако не се сигурни големина,
Можете да го напуштите вашиот мерење информации( тежина, висина,биста, половината, колковите )
кога ќе ставање на ред,дека ние може да ви помогне да се избере вистинската големина.
ви благодариме!!!

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
XINOBWA
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Затворање Тип:
Патент
Тип:
Широк-waisted
Дебелина:
Дебели
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пополнување:
Памук
Стил:
Канцеларијата Дама
Број На Модел На:
300
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Џебови
Тежина:
2KG
Пол:
Жените

Најдобри понуди