Без рамка Модерна bule цвет дрво Страна се Насликани Палета Нож Маслото Платно Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба Дома Уметнички дела

Без рамка Модерна bule цвет дрво Страна се Насликани Палета Нож Маслото Платно Ѕид Уметност Слика За Дневна

DEN 881.00
DEN 1728.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина (Инчен):
16X24, 20X30, 24X32, 24x36, 36x48, 40x60
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Бренд Име:
MYT
Тип:
Масла
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник

Најдобри понуди