четири-фаза пет жица мини stepper моторот повлекува моторни мини моторни 25мм*11mm stepper мотор со 0.4 модул менувач

четири-фаза пет жица мини stepper моторот повлекува моторни мини моторни 25мм*11mm stepper мотор со 0.4 модул

DEN 124.80
 

Тековен
Количина на стоки


четири-фаза пет жица мини stepper моторот повлекува моторни мини моторни 25мм*11mm stepper мотор со 0.4 модул менувач
чекор агол : 15

Други карактеристики

сертификација:
ROHS,CCC,CE,ISO,УЛ
Чекор Агол(степени):
-
Фаза:
2
Тековната / Фаза:
-
Број На Модел На:
Излегувајќи мотор
Одржување На Вртежен Момент:
-
Тип:
-

Најдобри понуди