4colors Светкавиот sequins на Мрежа везови Чипка Sequin Ткаенини За облека/Облека/Настани фустан од чипка ткаенина еден двор

4colors Светкавиот sequins на Мрежа везови Чипка Sequin Ткаенини За облека/Облека/Настани фустан од чипка ткаенина

DEN 936.00
 

Тековен
Количина на стоки


И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.За било какви прашања, контактирајте со нас слободно. Star-резултати се многу важни за нас.00 /дворот дворот Материјал : полиестер,sequins
Ширина : 130cm
Пакување : цената е за 1yard, 1yard=0. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. време на испорака
Австралија, Сад,Велика Британија
10-15 дена
Канада, Франција, Германија, Шпанија
15-25 работни дена
Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка
25-60 работни дена
Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.дворот дворот -49.By на начин, ако треба да брод од експрес,тогаш вие само направи една нарачка од express,уште од пост,ние ќе брод сите од express.
(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Се Враќа & Гаранција
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Начин На Плаќање
(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети.
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 3 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
За Повратни Информации
Јас се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
Ако нешто тргне наопаку, пред да замине било повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот (НСД),
ве молам дозволете ми да знам, и јас ќе се обидам во моја моќ за да се поправи тоа.
Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.90 /дворот дворот дворот дворот ДОЛАРИ, 16.91 метар
Боја : 4 бои
Исто така, Ако треба да се купи свадба/вечер фустан ткаенина,ве молиме да појдете на нашата ткаенина продавница линк е :
Ако треба цел брод заедно, ве молиме имајте на цел од страна на both.

Други карактеристики

боја:
1, 2, 3, 4
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
130cm
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Декорација:
Sequins
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Полиестер

Најдобри понуди