Одговара За Хонда CBR250 CBR400 CB400 Мотоцикл Гас Гориво Пумпа Собрание

Одговара За Хонда CBR250 CBR400 CB400 Мотоцикл Гас Гориво Пумпа Собрание

DEN 1462.00
DEN 1680.00
 

Тековен
Количина на стоки

Вашиот не за задоволство на предметот квалитетот на
4.
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество. Ви благодариме за вашето разбирање.Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари наплата
1.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации. Слик прикажано е на точната ставка ќе добиете Лесно Да се Инсталира Спецификација : Боја : Како Слики Материјал : Алуминиум
Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купување
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Ако вашиот не го прифати превозот време ,ве Молиме да не наддавање
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).
Превозот време не е загарантирана. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.

Други карактеристики

Тип На Објект:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
Објектот Тежина:
0.55kg
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
Лесно да се инсталира
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Име На Модел:
За Хонда
Објектот Ширина:
0inch
Модел:
За ХОНДА CBR250 CBR400 CB400

Најдобри понуди