VEVEFHUANG Царство Срца II Организација XIII Наметка Cosplay Костим Аниме Партија Висок квалитет windbreaker

VEVEFHUANG Царство Срца II Организација XIII Наметка Cosplay Костим Аниме Партија Висок квалитет windbreaker

DEN 1998.00
DEN 3027.36
 

Тековен
Количина на стоки


Компоненти :
Overcoat(Ние го правиме ова палто во faux кожа и ние ќе испрати два куршуми како додаток да се користи кога треба тоа да биде како на фотографијата. Тоа не може да биде иста. Се надевам дека ќе можат да го разберат. )
Главен Материјал :
Faux Кожа (може да изберете и други материјали треба да се користат. Ве молиме овозможи мини разлика во материјалот се користи и боја.) Ве молиме да обрнете внимание дека избор на боја не е навистина за бои, но за различни стилови. Ве молиме погледнете ги нашите слики подигнати во избор на боја.
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Кралство Срца II
Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Јакни & Палта
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
C0044
Одделот За Името:
Возрасни
Компоненти:
Копот
Бренд Име:
VEVEFHUANG
Пол:
Унисекс
Материјал:
Faux Кожа
Знаци:
Кралство Срца

Најдобри понуди