USB 3.1 Тип C USB-C до 4K HDMI HDTV Адаптер Кабел За Samsung Галакси S8 Macbook

USB 3.1 Тип C USB-C до 4K HDMI HDTV Адаптер Кабел За Samsung Галакси S8 Macbook

DEN 456.00
DEN 479.52
 

Тековен
Количина на стоки


USB 3.1 Тип C USB-C до 4 K HDMI HDTV Адаптер Кабел За Samsung Галакси S8 Macbook
USB-C USB 3.1 Тип-C Машки да HDMI Машки 4 K Ултра-HD Адаптер Кабел За Samsung S8 LG G6 Карактеристики : USB-C до HDMI кабел ви овозможува да го користите USB Тип C порта на вашиот компјутер директно да ја испорача визуелни на вашите HDMI опремени Екранот, без потреба за тежок протокол и адаптери за конектори или dongles. Plug and play дизајн, без надворешна сила и возачот се бара со овој кабел. Стави вашите паметни живот на големиот екран Компатибилен Лаптоп Компјутери : Mac Book 2016 Година Mac Book 2015 Новиот Mac Book Pro HUAWEI Mate Book HP Павилјон X2 DELL XPS 13 ЛЕНОВО : ЈОГА 5 ПРО GOOGLE Chrome Book Pixel ASUS Компатибилен паметни телефони : Microsoft : 950 , 950 XL LG : G5, G6 HTC : УЛТРА SAMSUNG : S8, S8 ПЛУС Спецификации : Должина на Кабел : 2m Поддржува до 4 K x 2К @ 30 Hz Резолуција Боја опции : Црна, Бела, Црвена Пакет се вклучени : 1x HDMI Кабел

Други карактеристики

Должина на кабел:
2m
боја:
црвена, бела, црна
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
USB 3.1 Тип В
Тип:
HDMI Кабли
Бренд Име:
MLLSE
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди