Кристал AB Плоштадот Вежба Страна Синџир Кристално Стакло за Шиење Rhinestones DIY Жените Shose и Свадба Фустани Украс Костим

Кристал AB Плоштадот Вежба Страна Синџир Кристално Стакло за Шиење Rhinestones DIY Жените Shose и Свадба Фустани

DEN 256.00
DEN 419.04
 

Тековен
Количина на стоки

Тоа е нашата цел да ги задоволи вас.
Услуга :
1.и во рок од 36 часа за Викендот. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење.
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно.ние прифаќаме retums и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за retum превозот цена. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно.
Повратни информации
Добра проценка е многу важен за нас, доколку не сте задоволни од нештата, кога ќе ни даде евалуација, се надевам дека ќе биде во можност да контактирате со нас, ви благодарам многу. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
· Ако сте итно да добиете на стоки или Кина Пост услуга не покрива вашата земја, можете да изберете експресна испораката преку DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит. Со ЕМС, тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место.За било која причина.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост.

Други карактеристики

Големина:
10mm 20pcs, 10mm gold 20pcs, 12mm 20pcs, 12mm gold 20pcs, 14mm gold 10pcs, 14mm 10pcs, 8mm 20pcs, 8mm gold 20pcs
Бренд Име:
QiARSOYOO
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
Плоштад
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Тип На Производ:
Rhinestones
боја:
кристал ab

Најдобри понуди