Нови Оригинални 74HC4052D 74HC4052 HC4052 SOP16

Нови Оригинални 74HC4052D 74HC4052 HC4052 SOP16

DEN 627.00
DEN 696.96
 

Тековен
Количина на стоки

Добредојдовте во продавница
[ Плаќање ]
Ние прифаќаме Alipay,
[Превозот]
1. Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по исплата потврди.
2. Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL/ТНТ/EMS/Федекс. Ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе го користите вашиот склопот на начини. За Земјите & Региони каде ЕМС не може да се испорачуваат, ве молиме изберете друга превозот начини.
3. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други проблеми предизвикани од страна на шпедитерот.
4. Секој увоз надоместоци или давачки на купувачот на сметка
[ Наплата & Замена]
1. Ние го цениме вашиот бизнис и да понудат на инстант 7 дена политика на враќање. (7 дена по добивањето на предмети).
2. Ако предмети што ги купувате од нашата продавница не се на совршенство квалитет, што е, тие не работат по електронски пат да производители спецификации, едноставно ги врати ни за замена или враќање на средствата.
3. Ако објектите се неисправни, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
4. Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се квалификува за враќање на парите или замена.
5. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.

Други карактеристики

Број На Модел На:
74HC4052D
Бренд Име:
ZHONGXIANGTAI
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Најдобри понуди