Демонтажа Воз Автомобил Камион Земе Освен Eletctric Играчки За Деца Мултифункционален Алатка за Учење на Образование DIY 3D Загатка Деца

Демонтажа Воз Автомобил Камион Земе Освен Eletctric Играчки За Деца Мултифункционален Алатка за Учење на Образование

DEN 1583.00
DEN 2261.76
 

Тековен
Количина на стоки

Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Посветеност на квалитетот : Нашата онлајн продавница продава широк асортиман на производи, и ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : 1)Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Превозот и Предавање предметот ќе биде предаден во рок од 3~7business дена по целосната уплата. Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни. Сите предмети се 100% нови и прегледани. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Опции за исплата Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay, кредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS(5-8 дена) или UPS-от(4-5 дена). Детали за контакт : ве Молиме контактирајте со нас со Trade Manager П : Зошто се цени толку ниска, што се овие квалитетот предмети и сосема нов? A : ДА, ќе ја платат ФАБРИКА ЦЕНА! Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во Азија. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. 2)Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и othestandards. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци. овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде, Нормално на shippment на светот се користи да се земе 8 до 25 работни дена, исклучува Седна & Сонцето. Ако сакате пост со ЕМС или UPS-от, ве молиме контактирајте со нас.
Демонтажа Воз Автомобил Авион Eletctric Играчки За Деца Мултифункционален Алатка Автомобил Играчка Рано Учење Образование DIY 3 D Загатка Деца
електрични алатки
100% Сосема Нов, и Никогаш не се Користи,Исклучителен Дизајн.

Други карактеристики

Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не Се Јадат
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,> 6 години,5-7 Години,Grownups,2-4 Години
Стил:
Геометриски Облик
Материјал:
Пластични
Загатка Стил:
3D Загатка
Пластични Тип:
ABS
Бренд Име:
RONG XIAN YI
Број На Модел На:
22931-22936

Најдобри понуди