2018 Тенок фустан полу turtleneck turtleneck џемпер долг ракав чиста тесни 9a11c задебелена на дното кошула женски

2018 Тенок фустан полу turtleneck turtleneck џемпер долг ракав чиста тесни 9a11c задебелена на дното кошула

DEN 618.00
DEN 1029.60
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
OHCLOTHING
Материјал Состав:
Видете табела
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Затворање Тип:
Двојно Гради
Материјал:
Памук
Декорација:
Appliques
Техника:
Компјутер Плетени
Материјал Состав:
Другите 100%
Статија број:
MY5656XG
Облека верзија на видот:
Се посветам на моралот
Должина:
Conventional models
Јака:
Половина желка вратот
облека детали:
Тема
Функционална:
Пријатна топла

Најдобри понуди