2.5 D Криви Работ на Екранот За Nokia Lumia 830 Заштита Филм За Nokia Lumia 830 Калено Стакло Предни Филм Анти-Нула 0.26 mm HD

2.5 D Криви Работ на Екранот За Nokia Lumia 830 Заштита Филм За Nokia Lumia 830 Калено Стакло Предни Филм Анти-Нула

DEN 187.00
DEN 234.24
 

Тековен
Количина на стоки

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
2.5 D Криви Работ на Екранот За Nokia Lumia 830 Заштита Филм За Nokia Lumia 830 Калено Стакло Предни Филм Анти-Нула 0.26 mm HD

Други карактеристики

Материјал:
1 персонални компјутери, 2 компјутери
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Nokia
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон,за casa funda Симпатична estojo прекрасен csse celular Додаток carcaso
Големина:
for Temper Protection para coque temperato Temper estojo kryty
Оригинал или Не:
за Додаток hoesje Покриеност случај Залив carcasas capinha funda wonderf
Најчестиот Вид:
за funda преносни Залив carcasas Caso Caso capa aksesuar balr
is_customized:
for Nokia telefonski Cute phonea Clamshell 2 pcs movil pouzdra
Тип:
за Зајакнато Заштитна Покриеност carcasa Екран Екран aksesuar capin
Тип:
Транспарентен Калено Стакло Flim
Одговара:
за Nokia Lumia 830
Стил:
2.5 D Криви Edge / Висока Јачина / High-Definition
Функција:
Нула Доказ / Лесно да се Инсталира / Ултра-тенок
Материјал:
калено стакло
квалитет:
А+++++
Дебелина:
0.26 mm
Поддршка:
Пад на превозот / Микс боја / трговија на Големо
Количина:
1 buc
Со Подарок:
Чиста крпа натопена со алкохол

Најдобри понуди