2018 DIY Unpainted Бела Расположливиот Круг Плоштадот Хартија Плочи Овална Чаши Роденден Материјали Божиќ, Нова Година

2018 DIY Unpainted Бела Расположливиот Круг Плоштадот Хартија Плочи Овална Чаши Роденден Материјали Божиќ,

DEN 955.00
DEN 955.20
 

Тековен
Количина на стоки


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Лесно да се игра,сигурна и животната средина.
Одличен за детска diy сликарство,градинка образовни играчка и сл.
Спецификација :
Боја : Бела
Материјал : Хартија
Големина : Како се покаже слика
Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Превозот компанија Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни

Други карактеристики

Шема:
Полна Боја
Повод:
Партија
Број На Модел На:
Расположливиот Круг Плоштадот Хартија Плочи
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Плочи
Материјал:
Cowhide хартија
DU:
TL4

Најдобри понуди