Златна Panno,Везана,DIY DMC 14CT Крстот бод за Полнење, Моделот Везови Крст-бод Сликарство,Божиќ,занаети,подготвени surf 1025

Златна Panno,Везана,DIY DMC 14CT Крстот бод за Полнење, Моделот Везови Крст-бод Сликарство,Божиќ,занаети,подготвени

DEN 1590.00
DEN 2890.56
 

Тековен
Количина на стоки

Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ. Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно.Некои времето не можеме да го контролираат транспорт време, бидејќи на одмор ,лошите временски услови(како снег бура дена )и вашата земја царинење брзина бавно ,но ние ќе се обидеме да го избере најдобриот транспорт беше во вашата земја. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. -Информации : Бод : 220w x 275h Големина на слика : 40x50cm крпа големина : 46x56cm -Пакет Содржина : Embroider крпа *1.Нашата цел е задоволството на клиентите! Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.имаме 11 CT печатени во собата и 14 CT печатени во собата и 14 CT бело платно поставено. Ако не можете да ги пратите пратката или збунети, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето задоволство е многу важна за нас.(11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод. Embroider теми *доволно. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ако сте задоволни со yourgoods, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress.ви благодариме многу . Embroider игла *2.
- Имајте на ум :
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Други карактеристики

Големина:
picture 40x50cm
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT Крстот бод
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
OPP вреќа
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Сценско
Надворешното Пакување:
ПП торба
Примена:
Други
Е Прилагодена:
Yes
колекции за везови:
занаети
Diy Крстот Бод:
DMC Крстот Бод
Ткаенина Тип:
Памук
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14-каратно

Најдобри понуди