ZhiYuSun 161mm*95mm KDT-4131 7inch 4-wire resistive екран на допир панел за Автомобил DVD, 161*95 GPS Navigator екран стакло

ZhiYuSun 161mm*95mm KDT-4131 7inch 4-wire resistive екран на допир панел за Автомобил DVD, 161*95 GPS Navigator

DEN 906.24
 

Тековен
Количина на стоки


трговски опис
Zhi Yu Sun 161mm*95mm KDT-4131 7inch 4-wire resistive екран на допир панел за Автомобил DVD, 161*95 GPS Navigator екран стакло стоката во парк!!!

Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
KDT-4131
Бренд Име:
ZhiYuSun
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Најдобри понуди