чип ЗА нов SAMSUNG CLT-K407S/CLT-K407S/CLT-C407S/CLT-M407S/CLT-Y407S/CLX-3186/3186N/3186FN/3180/3185N/3185W/CLP-321N/321//326

чип ЗА нов SAMSUNG CLT-K407S/CLT-K407S/CLT-C407S/CLT-M407S/CLT-Y407S/CLX-3186/3186N/3186FN/3180/3185N/3185W/CLP-321N/321//326

DEN 61.44
 

Тековен
Количина на стоки

чип ЗА нов SAMSUNG CLT-K407 S/CLT-K407 S/CLT-C407 S/CLT-M407 S/CLT-Y407 S/CLX-3186/3186 N/3186 FN/3180/3185 N/3185 W/CLP-321 N/321//326 1.По црвеното светло за блиц,машината ќе покаже дека нема кертриџ инсталиран,
потоа го ставаат на кертриџ во машина.5 К ЕКСТЕНЗИИ,ЕВРА,ДОМ,CHN (Мулти-регионална) ЗА SAMSUNG CLT-C40 7 C CLT-C40 7 S 1 K ЕКСТЕНЗИИ,ЕВРА,ДОМ,CHN (Мулти-регионална) ЗА SAMSUNG CLT-M40 7 M CLT-M40 7 S 1 K ЕКСТЕНЗИИ,ЕВРА,ДОМ,CHN (Мулти-регионална) ЗА SAMSUNG CLT-Y40 7 Y CLT-Y40 7 S 1 K ЕКСТЕНЗИИ,ЕВРА,ДОМ,CHN (Мулти-регионална)
Основни информации
Квалитет
Строга квалитетот на тестирање за контрола на квалитет, неисправни го оценувате помалку од 0,3%.Како да нарачате од нашето штабови :
За Плаќање
За Превозот
За Штета
НДК е Политика
1)за купувачот внимание пред да се купи :
2)нашата предност и клиент сервис на :
3)НДК е Qualtiy Гаранција и Qualtiy Гаранција
Abour НДК 's Политика за Враќање :
Abour НДК 's Политика за Замена,Наплата и Размената :
Повратни информации
За Брендови
НДК Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
НДК After Sales Служат
За НДК
НДК Други производи
Други Модели, поврзани со производи како што следува :
Тонер Чипови /Opc Тапан /Тонер во Прав /Доктор на Ножот/ Wiper сечилото/ Маг Ролери/ Инвеститорот Ролери/Трансфер Ролери/ПЦР/Тонер кертриџ/Мастило/ Мастило кертриџ
боја тонер кертриџ чипови,црн тонер кертриџ чипови, моно тонер кертриџ чипови,факс тонер кертриџ чипови, копија тонер кертриџ чипови,компатибилен боја тонер кертриџ чипови,компатибилен црн тонер кертриџ чипови
Други поврзани OPC тапан :
чип за Samsung CLP 415 (CLT-K504)
чип за Samsung CLP 500 (CLP-500 D7)
чип за Samsung CLP 510 (CLP-510 D3)
чип за Samsung CLP 550 (CLP-500 D7)
чип за Samsung CLP 600 (CLP-K600 A)
тонер чип за Xerox Copycentre Тонер
тонер чип за Xerox Copy Centre C 20 Тонер
тонер чип за Xerox Phaser Тонер
тонер чип за Xerox Phaser 3010 Тонер
тонер чип за Xerox Phaser 3040 Тонер
тонер чип за Xerox Phaser 3100 MFP Тонер
тонер чип за Xerox Phaser.кертриџ : ЗА SAMSUNG CLT-K407 S/CLT-K407 S/CLT-C407 S/CLT-M407 S/CLT-Y407 S тонер за принтер Кертриџ ЧИП
2.фото е за референца
8.Ве молиме не го инсталирате кертриџ веднаш, затворете го поклопецот, пак на
машината. Имајте на ум кога инсталирате чипови :
Ве молиме да не?т инсталирате чипови кога тонер е помал ( или тонер не е целосна,или кога постои многу отпад тонер во прав ).

Други карактеристики

боја:
C, Y, Б.К., М
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Мулти-функционални Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
ЗА SAMSUNG CLT-K407S/CLT-K407S/CLT-C407S/CLT-M407S/CLT-Y407S
Бренд Име:
INTERFIT
тип на производ за Печатач/Копир/MFP:
нови чипови,преброим чипови,компатибилен чипови,ресетирање на чипови,рефил чипови
функција за печатење/Копир/MFP:
чип ЗА нов SAMSUNG CLT-K407S/CLT-K407S/
бои/боја:
Црна/Синозелена/Магента/Жолта чипови за компатибилен нови тонер кертриџ
страница принос/page Капацитет/печатење живот:
Б.К.-1500 CMY-1000 страници со 5% покриеност со А4
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
за Samsung CLX-3186/3186N/3186FN/3180/3185N/3185W/CLP-321N/321//326
поврзани клучни зборови за печатач/копир/MFP:
CLT-C407S/CLT-M407S/CLT-Y407S/CLX-3186/3186N/3186FN/3180/3185N/3185W/
НДК пакување:
Индивидуални пакет на секое парче,со анти-статички торба/големо пакување
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/копир/MFP/Photocoier модел:
ЗА SAMSUNG CLP-320/320N/325/325N/325W/CLX-3185/3185FN/3185FW/
тонер кертриџ модел/ОЕМ тонер кодот:
ЗА SAMSUNG CLT-K407S/CLT-K407S/CLT-C407S/CLT-M407S/CLT-Y407S

Најдобри понуди