Бесплатен Превозот голема хексагонални во облик на штедење енергија хартија/ева занает удар Бележник рачно изработени punchers DIY дупка удари график перфоратор

Бесплатен Превозот голема хексагонални во облик на штедење енергија хартија/ева занает удар Бележник рачно

DEN 737.00
DEN 1390.08
 

Тековен
Количина на стоки

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
За руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
За Бразилската/Аргентина/Чиле клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CUIT, CPF или CNPJ ).
5) Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Без тоа, Царинската ќе се врати стоката во Кина . Боја : по случаен избор
5.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Повратни информации е многу важно. создавање на свој честитки, коверти, етикети и ознаки. Совршен за Картички,Ева Пена,Фотографии и Занает Проекти.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. за ЕВА дебелина 1mm-4mm
7. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.
3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
2) превозот во Светот (Освен некои далечни земји); Купувачот е одговорен за Далечински Област Доплата, било Царински давачки или Увоз даночни ако излезе. за хартија тежина gsm 70g-550g
6. Материјали : ABS+Цинк Легура
4. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Забава и Лесен за Користење
Дизајни avaliable, ве молиме оставете порака за дизајни сакате, ви благодариме
Por корист де mencionar лос disenos que quiere despues де confirmar ел pedido, gracias
Сакате други шема или големини, ве молиме контактирајте со нас. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние не ќе наплата тебе.
6) Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Бесплатен Превозот голема хексагонални во облик на штедење енергија хартија/ева занает удар Бележник рачно изработени punchers DIY дупка удари график перфоратор
Карактеристики
1.

Други карактеристики

Бренд Име:
CJEC
Број На Модел На:
хексагонални машина
Тип:
стандард удар

Најдобри понуди