Висок Квалитет Секси Жени Фустан Без Ракави 3 Боја Rayon Завој Се Облекуваат Топла Продажба

Висок Квалитет Секси Жени Фустан Без Ракави 3 Боја Rayon Завој Се Облекуваат Топла Продажба

DEN 1987.00
DEN 2160.00
 

Тековен
Количина на стоки


Повод : Формално Вечер
Предмет Тип : Вечер Фустани
Место на Потекло : Guangdong Кина (Копно)
Бренд Име : завој фустан
Силуета : Обвивка
Материјал : 90% Rayon,9%Најлон,1%Spandex
Големина : XS S M L
Предмет Тип : Вечер Фустани
Материјал Состав : Плетени

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Асиметрични
Бренд Име:
GWENDLYANNA
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Полиестер,Најлон,Rayon
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Есен
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Никој
Половината:
Природни

Најдобри понуди