7N еден кристално бакарна жица 8share 400core

7N еден кристално бакарна жица 8share 400core

DEN 3420.00
DEN 3600.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Должина:
10m
Конектор A:
Џек
Тип:
Коаксијален Кабли
Број На Модел На:
1
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Женски
Примена:
Микрофон
Бренд Име:
QIGOM
Пакет:
Пакет 1
Пакување:
Polybag
Функција:
Никој
оклопна:
Не-Заштитени
Пакет:
No

Најдобри понуди