ChengHaoRan SIM Картичка Фах Носителот Слот За Samsung A3100 A5100 A7100 A310F A510F A710F Делови Во Мобилен Телефон со Двојна Sim-Лента

ChengHaoRan SIM Картичка Фах Носителот Слот За Samsung A3100 A5100 A7100 A310F A510F A710F Делови Во Мобилен

DEN 99.00
DEN 116.64
 

Тековен
Количина на стоки

Добредојдовте на нашата продавница. Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите. Како враќање поштенски трошоци за погрешна купување се на купувачи трошок. Превозот : цел ќе биде предаден во 1-2 работни дена откако ќе се плати. Пристигнување време : 15-60days во зависност од Пост Услуга во вашата земја. По-продажбата на Услугата : Доколку имате било каков проблем за цел,контактирајте со нас да се реши тоа на работа на време.

Други карактеристики

боја:
Златна, Бела, Црна, Розова
Тип На Производ:
Sim Картички Адаптери
Бренд Име:
ChengHaoRan
Број На Модел На:
KT-055

Најдобри понуди