година Топла продажба Девојки Бебе Детска Облека Chiffon Врвот Кошула+ Жолта Панталони Шорцеви Лето Тимови сет

година Топла продажба Девојки Бебе Детска Облека Chiffon Врвот Кошула+ Жолта Панталони Шорцеви Лето Тимови

DEN 185.00
DEN 225.12
 

Тековен
Количина на стоки

Ви благодариме за вашето разбирање.
1 инч = 2.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ .Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.
Пакет Icluded : 1x Блузи & 1x Шорцеви (2 парчиња во собата)
Преглед :
Плаќање и Испорака
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Етикета Големина Блузи Должина Биста*2 Панталони Должина Препорачува Возраст 2 44 cm 31 cm 23 см 2-3 години 4 47 см 33 cm 24 см 4-5 години 6 50 см 35 см 26 cm 6-7 години 8 54 cm 37 см 27 см 8-9 години 10 58 cm 39 cm 29 см 10-11 години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.
Големина На Табелата :
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 4, 6, 8, 10
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Вест
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Pullover
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Бренд Име:
pudcoco
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
детска облека

Најдобри понуди