OUSSIRRO 300 / 380ml Totoro Прекрасна Термос Прилично Бебе Термос Со Слама Кригла 304 од не ' Рѓосувачки Челик Вакум Шише за Вода

OUSSIRRO 300 / 380ml Totoro Прекрасна Термос Прилично Бебе Термос Со Слама Кригла 304 од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 683.00
DEN 767.52
 

Тековен
Количина на стоки


Материјал : ПП + Нерѓосувачки челик(надвор е PP и во внатрешноста е од нерѓосувачки челик)
Јачина на звук : 300 / 380ml

Други карактеристики

Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Вода Да Тече, Метод:
Слама Тип
Отворено Активност:
Камп
Број На Модел На:
T0905
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Бренд Име:
OUSSIRRO
Анти-корозија Слој:
Опремени
Во Врела Вода:
Применливи
Шише Устата:
Слама Тип
Стил:
Цртан филм
Применливи Луѓе:
Деца
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Обликот:
Handgrip
Термо Изведба:
Термоизолација
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди