5Y/pc убава вино еластична свила chiffon африкански мазни и меки кадифени чипка ткаенина со кристално за облека JV4-2

5Y/pc убава вино еластична свила chiffon африкански мазни и меки кадифени чипка ткаенина со кристално за облека

DEN 2766.00
DEN 4128.00
 

Тековен
Количина на стоки

Враќање или Повраток е прифатена во рок од 5 дена, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса. ( прв Избор е DHL, оддалечените области default Fedex)Забелешка : бесплатен превозот, но не вклучуваат купување тарифа на царината.
Услуги На Клиентите :
Негативна или неутрална повратни информации влијае на нашиот бизнис,па ако имате проблем, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации,
како ние сме искрено да се решат проблемите, како брзо како што може. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Уживајте во вашата шопинг во Мода Аристократски!
Препорачаните производи
. Но, за некои оддалечени области, купувачот го изберат логистика не може да дојде, или на товар е премногу скапа да се прифати.За да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот.
Политика На Враќање :
1. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба, Ако тоа не се вклопуваат за вас, ние само го прифати не се оштетени објекти. Ве молам, кога ќе се вратите на стоки,кажете ни прв, а ќе се врати EMS, тогаш може да се реши брзо. Вашиот satifaction е нашата одлична извршување!
Производ Детали :
Чипка Ткаенина
Чипка Употреба : Партија се облекуваат; венчаница; Облека; Платно
Ткаенини Опис На Производот
Ширина : 1.3 m
Тежина : Околу 1kg /5 метри
Должина : 5yards/еез
MOQ : 1 buc
Материјал : Полиестер/Памук/Свила Chiffon
Испорака : 3-7 дена
Превозот начини : Бесплатен превозот од DHL
Рок на Плаќање : Со Alipay Чипка Порт : Гуангжу Производи покажува
Забелешка : вистинската боја на производот можеби таму е малку различен од слики,поради светлината и компјутерски монитор ,ве молиме да бидат awared на тоа. Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
Бесплатен Превозот Услуга :
Ние го избере најдобриот изразат со курирската служба DHL. Но, не грижете се, ние ќе испрати порака до вас, ве молиме запомнете провери 'Aliexpress порака'.Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле. Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
xxx
Ширина:
51''/52''
Техника:
Плетени
Ткаенина Тип:
свила chiffon

Најдобри понуди