Safe Shockproof Силиконска маска За DIGMA CITI 1508 4G Меки силиконски случај за DIGMA CITI 1508 4G 10.1 инчен таблет

Safe Shockproof Силиконска маска За DIGMA CITI 1508 4G Меки силиконски случај за DIGMA CITI 1508 4G 10.1 инчен

DEN 475.20
 

Тековен
Количина на стоки


Тука е слика за силиконски случај
по се стави производот во пакет ,тоа ќе се допаѓа ова

Други карактеристики

Стил:
Моден
Ширина:
17.3cm
Пакет:
No
Материјал:
силикон
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Број На Модел На:
NXW1508S
Бренд Име:
Myslc
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Должина:
24.3cm
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Модел Компатибилност:
за DIGMA CITI 1508
Компатибилен Бренд:
За Digma

Најдобри понуди