Топла Бисери вода бисер 24 часа Јадев крем Природни Суштината Сон На Активни Хидратантна Нега на Кожата

Топла Бисери вода бисер 24 часа Јадев крем Природни Суштината Сон На Активни Хидратантна Нега на Кожата

DEN 546.72
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
GZZZ:
YGZWBZ
Состојка:
бисери
Пол:
Женски
сертификација:
GZZZ
Функција:
Навлажнувачки
Бренд Име:
Љубов·Ви Благодариме
Број На Модел На:
2018
Земја/Регион на Производство:
Кина
НЕТО-WT.:
60

Најдобри понуди