Anniyo Златна Боја Птицата на Рајот Pendant/Ѓердани/Прстен/Обетки Со Зелен Камен,Папуа Нова Гвинеја Накит PNG Предмети #097606

Anniyo Златна Боја Птицата на Рајот Pendant/Ѓердани/Прстен/Обетки Со Зелен Камен,Папуа Нова Гвинеја Накит PNG

DEN 396.96
 

Тековен
Количина на стоки

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. На примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.

Други карактеристики

Должина:
45cm X 3mm Chain, 60cm X 3mm Chain
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
is_customized:
No
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Бренд Име:
anniyo
Повод:
Партија
Број На Модел На:
097606
Материјал:
Кристал
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant Синџир Обетки Прстени
Метали Тип:
Метал

Најдобри понуди