Роуз Виножито Бел Кристал Циркон 925 Sterling Silver Жена Прстен Големина 6 7 8 9 10 F634 Мода

Роуз Виножито Бел Кристал Циркон 925 Sterling Silver Жена Прстен Големина 6 7 8 9 10 F634 Мода

DEN 429.00
DEN 603.84
 

Тековен
Количина на стоки


100% Сосема нов!!
Голема количина!Фабрика цена!
Прстен Големина : изберете една
Материјал : 925 Sterling Silver
Камен : Роза Виножито Бела Топаз
Плаќање
1. Можеме да го прифатиме T/T , Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање, Ако сакате другите услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Превозот
Хонгконг Пост Воздух Mail Слободни 11-25days Имаат следење на број
e Packet Слободни 5-12 дена САМО со брод до НАС
DHL $25 3-6 дена Добра Брзо
Нормално испорака зема 11-25 работни дена да пристигнат преку ВОЗДУХ MAIL,но понекогаш тоа може да ви треба за 35 дена да пристигнат. ако не го примите пакетот над 35 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот (ја или целосна наплата).Ве молиме почекајте со трпение.
Повратни информации
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. ние ќе го прават истото за вас.
ПРЕД ДА НИ ОСТАВИ НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС НА ПРВО МЕСТО !

Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
овална
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
F634
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
6mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Повик За Потсетникот
Бренд Име:
Weinuo
Метали Тип:
Сребро.

Најдобри понуди