Класичен Едноставна Мажите Прстен Младоженецот Свадба парична Казна Накит S925 фунта-сребро-накит Ангажман Ringen Капка Превозот Додатоци

Класичен Едноставна Мажите Прстен Младоженецот Свадба парична Казна Накит S925 фунта-сребро-накит Ангажман

DEN 384.00
DEN 589.92
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Прстен Големина:
8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
CCGTC
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
прстен
Бренд Име:
l&zuan
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Геометриски
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Сертификат Број:
свадба прстени
класичен накит:
едноставен прстен
мажите прстен:
прстен
Младоженецот Свадба Накит:
S925 фунта-сребро-накит
Парична Казна Накит:
ангажирање прстен
ringen:
Пад на превозот
Додатоци:
Бело Злато БОЈА
Гроздобер:
bijoux
anelli:
Трендовски Накит
свадба прстени:
Додатоци
Anillos:
Hombres Anillo

Најдобри понуди