QCBXYYXH Автомобил Стил Тенди Засолништа Прозорец Очила дожд веѓа За Toyota RAV4 е корола Camry Vios Prado YarisL Reiz Highlander

QCBXYYXH Автомобил Стил Тенди Засолништа Прозорец Очила дожд веѓа За Toyota RAV4 е корола Camry Vios Prado

DEN 3936.00
DEN 4630.08
 

Тековен
Количина на стоки

Опис : Состојба : Сосема Нов Материјал : PC (Поликарбонат) Tools-слободен лесна инсталација; 3 M селотејп во прилог. Модел на Toyota RAV4 Highlander е корола Camry Vios FS Yaris L REIZ Prado Land Cruiser Сиена Карактеристики : Одлична база материјал, стабилна, робустен, bendable; Стабилни перформанси во рамките на -50'C на +120'C; Надгради 3мм стабилна направи; Одлични транспарентност ослободени од blur видите во секое пак, smart од надвор, безбедни од внатре; Подобра вентилација преку аеродинамичен подобрување; Тесни инсталација со висок квалитет 3 M лепило; Дополнителни куки обезбедување на фирма за инсталација. Потсетување : Нема инсталација рачно ќе дојде со производи се должи на следниве едноставни чекори. Инсталација метод : Чекор 1 : Чистење на областа од автомобилот да се примени, со 50% алкохол кога е неопходно; Чекор 2 : Отстранете го поклопецот на 3 M селотејп; Чекор 3 : да се Загрее на лепило со алатки, косата посува, на пример; Чекор 4 : се Применува на производи да се на право место, да се избегне перење или било кој друг груб третман во рок од 48 часа. Како за вистинска боја, физички производ преовладува. Вашиот вид разбирање ќе биде искрено се ценат. Пакет : 4 парчиња/set
Пакет : 1set

Други карактеристики

Автомобил модел:
Е корола
Бренд Име:
QCBXYYXH
Модел:
QYD08

Најдобри понуди