За Мерцедес W205 Карбонски Влакна Задниот Спојлер Задните Трупот Крило C Класа C180 C200 C250 C260 Седан Со 4 Врати Автомобил 2014 2015 -UP

За Мерцедес W205 Карбонски Влакна Задниот Спојлер Задните Трупот Крило C Класа C180 C200 C250 C260 Седан Со

DEN 7174.00
DEN 7632.00
 

Тековен
Количина на стоки


Fitment :
• За Brabus Стил За Мерцедес-Бенц W205 C180 C200 C250 C300 C400 4 Врати Седан 2014-UP
Напомена : Оваа ставка може да не се вклопи W205 2 Врати Автомобил
Карактеристики :
Направен од висок квалитет на карбонски влакна
100% Реално Карбонски Влакна
100% ОЕМ Fitment
Сјаен Финиш & УВ Заштитен
Доаѓаат со двојно двострано лента , professional инсталирање на високо препорачливо .

Други карактеристики

Тип На Објект:
Спојлери
Име На Модел:
C Класа W205 C180 C200 C220 C250 C300
Земја/Регион на Производство:
Гуангжу,Кина
Објектот Должина:
120inch
Осветленост Дел Број:
MC12 - 10B
Производителот Дел Број:
MC12 - 10A
Другиот Дел Број:
MC12 - 10C
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
СТИЛ
Модел Година:
2014 2015 2016 2017
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Објектот Висина:
10inch
Поставување на Возило:
Задните
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Ширина:
30inch
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Специјални Функции:
Декорација
боја:
Сјаен Црн Финиш
Вклучуваат:
1 Пита
Инсталирајте:
Додадете Со Двојно Двострано Лента
is_customized:
YES
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Автомобил модел:
Мерцедес-Бенц W205
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина
Пакување:
картонска кутија

Најдобри понуди