DANKEYISI Симпатична Децата Faux Крзно Pompom Шапка Бебе Зима и Топло, Плетени Капа Дете Slouchy Beanies Момчиња Девојчиња Голема Крзно Капа

DANKEYISI Симпатична Децата Faux Крзно Pompom Шапка Бебе Зима и Топло, Плетени Капа Дете Slouchy Beanies Момчиња

DEN 280.00
DEN 431.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Бренд Име:
DANKEYISI
Материјал:
Акрилик
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
HC0100
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
шапка круг:
48-52cm , еластичен
крзно топка:
diametre 15cm за

Најдобри понуди