183x103MM Калено Стакло Екран Заштитник Филм за TurboPad 723/721 3G 7 инчен таблет

183x103MM Калено Стакло Екран Заштитник Филм за TurboPad 723/721 3G 7 инчен таблет

DEN 229.92
 

Тековен
Количина на стоки


она што во пакетот вклучува
1pcs калено стакло
Калено стакло Димензии : Должина : 183 MM,ширина : 103 MM(+0.5 mm или -0.5 mm, толеранција)
Функција Анти-нула Анти-рефлекс Анти-статички Dustproof Одлична photopermeability
Спецификација Материјал : калено стакло Ригидност : 9 H Други : Ултравиолетови зраци / Нула / Прашина / отпорни на Абразија Боја : Транспарентна
имаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

Други карактеристики

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Количина:
1 пакет
Бренд Име:
Myslc
Карактеристики:
Нула Доказ
Пакет:
NO
Компатибилен Бренд:
Други
Број На Модел На:
ZYBSM7231G

Најдобри понуди