АЛУМИНИУМ ЗАДНИТЕ ЗГЛОБ на РАКАТА (3.5 степени АГОЛ) - 1pair СЕТ ЗА TRAXXAS XO-1 1/7

АЛУМИНИУМ ЗАДНИТЕ ЗГЛОБ на РАКАТА (3.5 степени АГОЛ) - 1pair СЕТ ЗА TRAXXAS XO-1 1/7

DEN 1188.00
DEN 1291.20
 

Тековен
Количина на стоки

АЛУМИНИУМ ЗАДНИТЕ ЗГЛОБ на РАКАТА (3.5 степени АГОЛ) - 1pair СЕТ ЗА TRAXXAS XO-1 1/7
3x4 Нерѓосувачки челик завртка вратило - 4pcs

Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
xo1
Надградба На Делови/Додатоци:
Тркала Центар
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Брзина Контролори
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos

Најдобри понуди