Мал соларен бојлер домаќинство мини електрични грејачи KaoHuoLu бања канцеларија електрични фан

Мал соларен бојлер домаќинство мини електрични грејачи KaoHuoLu бања канцеларија електрични фан

DEN 2544.00
DEN 5088.00
 

Тековен
Количина на стоки


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43186] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор . Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас веднаш. ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време. Многу добра продукција се за вас. ^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како пониска вредност , Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Ве молиме имајте во предвид.
Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење . Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи (0.5-1 цм ) во мерењето. 2) Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на сликата , осветлување, припадност и сл. можеби физички производи е мала разлика . Примените производ во боја преовладуваат . ви благодариме за разбирањето !!
Пакување тежина затоа што во секое време на употреба на различни материјали за пакување. Па пакување тежина може да и тежината на производот страница за да напишете различни. Она што со тежина според конкретната примена. Ќе преовладува .

Други карактеристики

Бренд Име:
tangwu
Електричен Грејач Тип:
Инфрацрвен Печка
моќност:
Област Загрева:
греење на елемент:
халоген
Примена:
11-20㎡
Број на Брзина Settings:
Никој
Број На Модел На:
tangwu
Употреба:
Бања,Спална Соба,Дневна Соба
Инсталација:
Десктоп,Самостојна,Преносни,Underfloor
сертификација:
АДС
Функција:
Совет-Над Заштита
кодот на производот:
TANGWUL
JR:
60
Употреба:
60
Инсталација:
60
сертификација:
60
Функција:
60

Најдобри понуди