2018 жените зимска јакна краток маскирани грб ultra light тенка пролет јакна женски плус големина 3XL топло памучни блузи outerwear QH1239

2018 жените зимска јакна краток маскирани грб ultra light тенка пролет јакна женски плус големина 3XL топло

DEN 1572.00
DEN 3082.56
 

Тековен
Количина на стоки


2018 жените зимска јакна краток маскирани грб ultra light тенка пролет јакна женски плус големина 3 XL топло памучни блузи outerwear QH1239
Нови Жените Памучна Јакна без Ракави Вест Жените Есен И Зима Мода Обичните Палта Женски Маскирани Памук-Поместена Вест YP0030
Големина(cm) рамо биста должина sleerel - L 37 86 65 62 - XL 40 94 67 63 - 2 XL 43 102 69 64 - 3 XL 46 110 71 65 - ве Молиме Имајте на ум 1. Ве молиме спореди погоре детално големини со твое пред да ја купите. ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа 2. Боја на производ може да се разликува малку, бидејќи секој монитор прикажува боја малку поинаку. 3. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мерки : (1cm = 0.39 in)

Други карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
IQKXAJO
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Памук
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тежина:
0.6
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови,Патентите
Облека Должина:
Краток
Пополнување:
Спреј-врзани Вата
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
QH1239

Најдобри понуди