2018 Мода Водоотпорен Мажи Жени Лаптоп Ранец 15.6 инчен Лаптоп Компјутер Торба корејски Стил Училишни Ранци за Момчиња и Девојчиња

2018 Мода Водоотпорен Мажи Жени Лаптоп Ранец 15.6 инчен Лаптоп Компјутер Торба корејски Стил Училишни Ранци

DEN 1918.00
DEN 3835.20
 

Тековен
Количина на стоки


Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 2-3 работни дена по вашата исплата *Обично тоа треба цела 15-25 дена во испорака во зависност од вашата област. Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони и Врв време * Ако ви треба Брзо расте, Ems/Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ е исто така достапен со дополнителни превозот цена. Времето за испорака е за 4-7 дена, во зависност од вашата област * Ние го прифаќаме Пад на превозот. Намалувањето на превозот детали како адреса и примачот треба да биде напишана во цел дека ќе го стави во мојата продавница *Данок. Ние ќе ги прогласи сите производи како Подарок или Примерок со ниска вредност, па за да се избегне Данок воскресна од Царинската управа. Ако неочекувана добивка (ретко се случува), е наплатена во вашата локална царина, тоа е на купувачот одговорност да се справи. Мешани цел Е достапен во мојата продавница, можете да изберете неколку различни производи и стави ги на Шопинг Количка. Понекогаш ќе добиете попуст кога вкупната вредност до одреден износ. Плаќање и Безбедноста Можете да платите со Visa, Master Card, Банкарски трансфер, Western Union итн. Ние го прифаќаме само ЗАЧУВАМ плаќање преку Aliexpress кој е безбеден за купувачот и продавачот. Уплатата е само објави на доставувачот откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Повратни информации Вашиот 5star позитивни повратни информации е високо ценет.Ако имате било какви прашања или незадоволителна откако ќе се добие производи,pls слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидат активни во комуникацијата за решение. Благодарам многу.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Бренд Име:
ZIRANYU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Пол:
Мажи
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
AMM1159
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Капацитет:
36-55 Литарски
Големина на:
45.3*29*18cm

Најдобри понуди