жица јамка Обичај специјални автомобили багажникот душеци за Mazda 2/3/5/6 CX-5 CX-7 CX-9 CX-4 ATENZA MX-5 водоотпорен трајни товар килими теписи

жица јамка Обичај специјални автомобили багажникот душеци за Mazda 2/3/5/6 CX-5 CX-7 CX-9 CX-4 ATENZA MX-5

DEN 2256.00
DEN 2534.40
 

Тековен
Количина на стоки

modname=ckeditor

Други карактеристики

Боја Име:
Црна, Сива, кафе, Кафеава, Беж
Материјал Тип:
вештачка кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Mazda Модел:
CX-9
Објектот Должина:
58
Објектот Ширина:
48
Патосници Тип:
Жица Мат
Објектот Тежина:
2.5kgs
Специјални Функции:
жица јамка автомобил багажникот душеци за Mazda
Име На Модел:
WL1207-Mazda
Објектот Висина:
25
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Текстурата на материјалот:
Dichotomanthes +ПВЦ материјал
Обликот:
Стереоскопски 3d

Најдобри понуди