Новиот USB Bluetooth Арома Diffuser Капка Вода Дрво Жито Воздух Овлажнител 235ML Шарени Ноќ Светлина Етерично Масло Diffuser

Новиот USB Bluetooth Арома Diffuser Капка Вода Дрво Жито Воздух Овлажнител 235ML Шарени Ноќ Светлина Етерично

DEN 1386.00
DEN 1386.24
 

Тековен
Количина на стоки


Производ Параметри :
Име : Водена Капка Мирис Diffuser /Humidifeir
Модел : AJ-215
Тип на производ : Standard Edition,Bluetooth Издание
Напон : 5 V
Моќност : Standard Edition 4 W,Bluetooth Издание 8 W
Материјал : ABS+PP
Резервоарот за вода капацитет : 235 ML
Големина : 205mm*155mm(со шасија )
Пакување Листа :
AJ-215 Вода Капка Мирис Diffuser *1
Прирачник За Корисникот*1
Шасија *1
USB Полнење Жица *1

Напомена :
1.Само Bluetooth верзија на ароматерапијата машина има функција на поврзување на Bluetooth, стандардна верзија не. 2. Стандард или Bluetooth верзија на ароматерапијата машина сега немаат шасија.

Други карактеристики

сертификација:
CE,АДС,CB,RoHS
Контрола На Влажноста На Воздухот:
Humidistat
Тип:
Evaporative Овлажнител
Примена:
11-20㎡
Метод На Работа:
Тастатура Тип
Бучава:
Напон (V):
6V
Обликот:
Класичен Columnar
Времето на пазарот:
2017
Моќност Тип:
A. C. Извор
Класификација:
Humidification
Број На Модел На:
AJ-215
Инсталација:
Tabletop / Преносни
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
Yes
Слаб Излез (литри / ден):
30ml/h
Humidification Метод:
ултразвучно
Humidifying Капацитет:
30ml/h
Капацитет:
Употреба:
Апарати за домаќинство
Времето Функција:
No
Функција:
Ароматерапијата
Магла Штекер Количина:
еден
Моќност (W):
4W-8W

Најдобри понуди