WEIXINBUY 2017 Зима Деца, Момчиња и Девојки со Долги ракави Висока Џемпер База Топло Памук Маица

WEIXINBUY 2017 Зима Деца, Момчиња и Девојки со Долги ракави Висока Џемпер База Топло Памук Маица

DEN 176.00
DEN 230.88
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница!
Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ^-^
Ако у вака продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница" ^-^
Ако сликата не се совпаѓа со бојата на кожата, ве молиме да ги сликата како стандардна
Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Удобно Материјал Одделот Име : Бебе Повод : Секојдневниот Материјал : памук, Полиестер Главната Боја : КАКО на Сликите покажуваат
големина детали :
Големина Биста Должина На Ракав Возраст
80 54cm/21.26 32cm/12.6 30cm/11.81 9-12М
86 56cm/22.05 35cm/13.78 32cm/12.6 12-18 МИЛИОНИ
92 58cm/22.83 38cm/14.96 34cm/13.39 18-24 M
98 60cm/23.62 40cm/15.75 36cm/14.17 24-36 M
104 62cm/24.41 42cm/16.54 38cm/14.96 36-48 M
Белешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Ви благодариме за вашето разбирање. Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Јака:
Turtleneck
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
WEIXINBUY
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
S85
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни

Најдобри понуди