EISWELT 2018 Топла Продажба Модни Круг Пети Чипка-up Оксфорд Чевли за Жени Кожени Чевли Жените Пролет Чевли#XH007

EISWELT 2018 Топла Продажба Модни Круг Пети Чипка-up Оксфорд Чевли за Жени Кожени Чевли Жените Пролет ЧевлиXH007

DEN 1200.00
DEN 1999.20
 

Тековен
Количина на стоки


НИ Големина на ЕУ/CN Големина на Чевли Должина(CM) 5 35 22.5 6 36 23 6.5 37 23.5 7.5 38 24 8.5 39 24.5 9 40 25 9.5 41 25.5 10 42 26 10.5 43 26.5 " Поради различни видови на choes ќе користат различни чевли одлуки.па производство на чевли таму може да биде и 0-1cm на грешка во смисла на големина "
ABOUTTHE ГОЛЕМИНА НА :
1,ве Молиме изберете ја вашата големина според ногата lenght.
2,Бидејќи различни видови на choes ќе користат различни чевли одлуки.па производство на чевли таму може да биде и 0-1cm на грешка во смисла на големина
БОЈА РАЗЛИКА :
Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,
бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.
ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
ИСПОРАКА :
1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор.
ве молиме да забележите ни нова адреса. 3.За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ние се прогласи за вредност помала од $ 8 .
ПОВРАТНИ информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.
УСЛУГА :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Други карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
EISWELT
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Број На Модел На:
xh007
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Чипка-Up
Моден Елемент:
Платформа
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Стил:
Класици
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
pu
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Тип:
Плоштад пета
Сезоната:
Пролет/Есен
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes

Најдобри понуди