1 Лист Злато Печат 3D Помине Уметност Налепници Бран Линија Нокти Дизајн Јапонски Помине Додатоци за Декорација за УВ Гел

1 Лист Злато Печат 3D Помине Уметност Налепници Бран Линија Нокти Дизајн Јапонски Помине Додатоци за Декорација

DEN 71.04
 

Тековен
Количина на стоки

Овие трошоци се на купувачот одговорност. 8) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава да се утврди.Спецификација : Количина : 1 Лист Пакет Содржина : 1 Лист 3 D Помине Налепница Обрасци : 2 бои на располагање
За било какви прашања, ние ќе се реши искрено,ние сме многу го цениме ако оставете 5-Ѕвезда коментар, нашата цел е да им понуди на 5-Ѕвезда шопинг услуга,ужива во него,љубов, ти~ Клиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време. Превозот и Предавање Термин : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК. 2)Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите. 5) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. 4) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. 2) точки ќе биде предаден во рок од 7 работен ден по плаќање завршен примени. Плаќања : 1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. 6) Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. Ние не може да гарантира пристигнување време. 3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски(ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. 2) ве Молам оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина). 7) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. 3) телефонскиот број не е препорачливо за повеќе точна испорака. Ако не можете да го добијат тоа по 38 дена. Или не, ве молам, точно пред исплата. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Големина:
10.5*16.5mm
Количина:
1 ЛИСТ
Материјал:
златен печат
Стил:
2 Обрасци
Бренд Име:
Cattie Девојка
Број На Модел На:
W
Тема:
Бран Линија/Златен Печат
Количина:
1 ЛИСТ
Тип На Објект:
3D Налепница
предмети:
помине уметност налепница

Најдобри понуди