2 ПАРЧИЊА ЗА ХОНДА CB400 SF 2002 2003 2004 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 600 HORNET 1998 1999 CNC Лебди Предни Диск Сопирачки Роторот диск сопирачки

2 ПАРЧИЊА ЗА ХОНДА CB400 SF 2002 2003 2004 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 600 HORNET 1998 1999 CNC Лебди Предни Диск Сопирачки

DEN 7848.00
DEN 9456.00
 

Тековен
Количина на стоки


Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 420 нерѓосувачки челик. Високо Квалитетен материјал. Дупчиња роторот обезбедува вода и кал се разделија брзо кога сопирање Бои : ЦРНА и ЗЛАТНА Димензија : Надворешниот Дијаметар : 29.6 CM Диск Дебелина : 0.45 CM Fitment :
БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1
400
89-90.
ПРЕД - L / R
CB 400 ЧЕТИРИ
400
97-00.
ПРЕД - L / R
CB 400 СБ
400
05
ПРЕД - L / R
CB 400 СУПЕР БОЛ D'OR
400
05
ПРЕД - L / R
CB 400 СУПЕР ЧЕТИРИ
400
05
ПРЕД - L / R
CB 400 SF
400
02-04.
ПРЕД - L / R
CB 600 HORNET
600
98-99.
ПРЕД - L / R Пакет се Вклучени : 2 x Предни Диск Сопирачки Роторот.(ПРЕД-L/R)

Други карактеристики

боја:
Злато, Црна
Објектот Дијаметар:
29.6cm
Објектот Тежина:
3.6kg
Бренд Име:
ARASHI
Специјални Функции:
предни диск сопирачки
Објектот Висина:
0.45cm
Материјал Тип:
AISI 420
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
DBS007WB
Објектот Ширина:
000inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
000inch
Модел:
DBS007WB
Fitment:
02-04 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 400 СФ;98-99 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 600 HORNET
боја:
Злато и црна

Најдобри понуди